امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93815
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 27
دبیر اجرایی کنگره بین‌المللی و میان دوره‌ای جراحان مغز و اعصاب ایران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: کنگره بین‌المللی و میان دوره‌ای ...

دبیر اجرایی کنگره بین‌المللی و میان دوره‌ای جراحان مغز و اعصاب ایران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز گفت: کنگره بین‌المللی و میان دوره‌ای جراحان مغز و اعصاب ایران 18 تا 20 مهر ماه در تبریز برگزار می‌شود.

فیروز صالح‌پور اظهار کرد: این کنگره با هدف افزایش توان جراحی مغز و اعصاب در کشور، بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین یافته‌های علمی دنیا و ایجاد ارتباط بین مجامع بین‌المللی برای پیشرفت جراحی مغز و اعصاب کشور برپا می‌شود.

وی با اشاره به محورهای برگزاری این کنگره گفت: کنگره بین‌المللی و میان دوره‌ای جراحان مغز و اعصاب ایران در محورهای تازه‌های جراحی مغز و اعصاب ایران، نورو تروما، جراحی اعصاب سالمندان، نورو واسکولار  برگزار می‌شود.

صالح‌پور اضافه کرد: گروه‌های هدف این کنگره شامل حراجی مغز و اعصاب، رادیولوژی، فیزیوتراپی، نورولوژی، فک و صورت، گوش و حلق و بینی، روانپزشکی، جراحان فوق عروق، بیهوشی، فوق تخصص غدد، ارتوپدی، طب اورژانس، پزشکی عمومی، کارشناسان پرستاری، کارشناسان فیزیوتراپی، کارشناسان روانشناسی و کارشناسان رادیولوژی است.

وی سابقه بیش از 5 دهه این کنگره را یادآور شد و افزود: کنگره بین‌المللی و میان دوره‌ای جراحان مغز و اعصاب ایران از  سال 1342 همه ساله در یکی از مراکز دانشگاهی کشور برگزار می‌شد و امسال نیز این کنگره در تبریز برگزار می‌شود.

این متخصص جراحی مغز و اعصاب خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در کنگره و ارائه مقاله می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی کنگره به آدرس www.tabrizcn.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/60001/ر20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها