امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93824
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ بهروز نیکنام در این خصوص گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اردبیل در ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ بهروز نیکنام در این خصوص گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اردبیل در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، گزارشی را مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در امر توزیع تریاک دریافت و تحقیقات خود را در این راستا آغاز کردند.

وی افزود: با تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این قاچاقچی با استفاده از خودروی عمومی قصد ورود مقادیر قابل توجهی تریاک به مرکز استان را دارد؛ لذا اکیپ عملیاتی این یگان با استقرار در محورهای ورودی مرکز استان اقدام به کنترل خودروهای عبوری کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: مأموران عملیاتی این یگان که در ورودی مرکز استان از سمت تهران مستقر شده بودند فرد متهم را به همراه همسرش در داخل اتوبوس مسافربری شناسایی و دستگیر کردند که در بازرسی از آنان 4 کیلو تریاک کشف شد.

سرهنگ نیکنام در خاتمه از همکاری و تعامل تنگاتنگ و موثر شهروندان با پلیس قدردانی کرد و گفت: نتیجه تمام تلاشهای صورت گرفته از سوی نیروی انتظامی استقرار امنیت پایدار در جامعه و مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی بوده و امید آن می رود شهروندان بیش از پیش با پلیس مشارکت داشته و اطلاعات و گزارش های خود پیرامون فعالیت قاچاقچیان و بر هم زنندگان امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن های 110 و 130 پلیس اعلام نمایند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها