امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93834
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ سید محسن اسدی در نخستین نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه با شهردار منطقه 16 به بررسی مشکلات این منطقه و ارزیابی عملکرد ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس؛ سید محسن اسدی در نخستین نشست هم‌اندیشی اصحاب رسانه با شهردار منطقه 16 به بررسی مشکلات این منطقه و ارزیابی عملکرد شهرداری توسط اصحاب رسانه پرداخت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره بازار چینی ها در خیابان شهید صابونیان و مشکلات پیرامون آن گفت: به دنبال مرتفع کردن مشکل پارکینگ در این منطقه هستیم و با اعطای امتیازاتی، مالکی را که قصد ایجاد مجتمع تجاری داشت، به راه‌اندازی پارکینگ تشویق کردیم. همچنین بهسازی محیط شهری و توسعه گشت‌گاه‌ها و پیاده راه‌ها را در دستور کار داریم.

اسدی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس با اشاره به آلایندگی نیروگاه بعثت و کارخانه روغن نباتی قو افزود: این دو واحد صنعتی از جمله مشکلات زیست محیطی منطقه بود که از ابتدای کار با آن درگیر بودیم. همچنین شبکه انتقال نیرو و کابل‌های فشار قوی نیز مساله جدی برای سلامتی مردم منطقه ایجاد کرده است که امیدواریم وزارت نیرو بالاخره راضی به انتقال کامل این کابل‌ها به زیر زمین شود.

شهردار منطقه 16 همچنین درباره کارخانه روغن نباتی قو گفت: بر اساس کمیسیون ماده 20 جلساتی تشکیل شده و مدیران این واحد گفته‌اند که مزاحمت‌های زیست محیطی را برطرف کرده‌اند. در حال حاضر، به دلیل مسائلی چون اشتغال کارکنان موضوع انتقال کارخانه متوقف شده، ولی امیدواریم با همیاری شورای شهر تهران و با فوریت این مساله حل شود.

اسدی درباره محله باغ آذری گفت: این محله فقیر‌ترین محله تهران است و پهنه قابل قبولی برای سکونت در ساختار شهرسازی محسوب نمی‌شود. به همین دلیل بالای 60 درصد از بازدیدهای قالیباف از منطقه 16 در این محله انجام می شود.

وی همچنین از پایان پروژه تالار شهید آوینی خبر داد و افزود: مراحل ساخت آن به طور کامل انجام شده و در حال برنامه‌ریزی برای مراسم افتتاحیه هستیم. همچنین برنامه‌های مختلفی برای ساماندهی کارتن‌خواب‌ها در سطح منطقه داریم.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها