امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93836
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رهام بخش حبیبی گفت: مأموران این فرماندهی در راستای پایش نوار مرزی و برخورد با ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رهام بخش حبیبی گفت: مأموران این فرماندهی در راستای پایش نوار مرزی و برخورد با متجاوزین و قاچاقچیان و با بهره‌گیری از منابع اطلاعاتی و گشت‌زنی‌های مستمر در نوار مرزی، از تحرک قاچاقچیان در محدوده روتک حوزه هنگ میرجاوه آگاه شدند.

وی در ادامه گفت: مرزداران در این عملیات با تغییر تاکتیک و اجرای کمین‌های هدفمند در مسیرهای احتمالی موفق شدند باند قاچاق مواد مخدر که با دو دستگاه خودروی تویوتا قصد ورود به داخل کشور داشتند را مشاهده کنند.

وی افزود: قاچاقچیان پس از رویارویی با مرزداران بدون توجه به هشدارهای صادره به سمت مأموران تیراندازی نموده که این اقدام با واکنش سریع نیروهای هنگ مرزی میرجاوه پاسخ داده شد و در یک عملیات تعقیب و گریز سرانجام قاچاقچیان با احساس ناتوانی در مقابله با نیروهای عمل‌کننده، با برجای گذاشتن دو دستگاه خودرو اقدام به آتش زدن محموله مواد مخدر و فرار به عمق ارتفاعات کشور پاکستان نمودند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: مرزداران با تلاش مضاعف موفق شدند خودروهایی که دچار حریق شده بودند و آتش از میان آنها زبانه می‌کشید را خاموش و در پایان مقدار یکهزار و سیصد و چهل و دو کیلوگرم تریاک باقیمانده را کشف و ضبط نمایند.

سردار حبیبی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده و مرزداران غیور هنگ مرزی میرجاوه که در ماه مبارک رمضان و شرایط دشوار خدمتی در تابستان با اراده‌ای پولادین به مقابله با متجاوزین و قاچاقچیان می‌پردازند گفت: سوداگران مرگ با فرصت‌طلبی در این ماه عزیز قصد دارند با انتقال محموله‌های خود به داخل کشور، به اهداف شومشان در کسب منافع اقتصادی نامشروع و به تباهی کشیدن جوانان دست یابند امّا شما جهادگران با استعانت از پروردگار و برای نجات جامعه از این مواد افیونی، این اجازه را به آنها ندادید که قطعاً تلاش شما نزد پروردگارتان مأجور و محفوظ خواهد بود.

گفتنی است فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان با حضور در محل و بررسی نقاط قوت و ضعف این مأموریت، با اهداء پاداش‌ نقدی و اعطاء ارشدیت خدمتی، از کارکنان پایور و وظیفه مؤثر در این مأموریت غرورآفرین تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها