امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93845
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  به نقل از خبرگزاری مستقل فلسطین «سما»، روزنامه «معاریو» در مطلبی نوشت که گفتگوها و اسناد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  به نقل از خبرگزاری مستقل فلسطین «سما»، روزنامه «معاریو» در مطلبی نوشت که گفتگوها و اسناد آمریکایی نشان می‌دهد «محمود عباس» از بر عهده داشتن امور خسته شده و خانواده‌اش بر وی فشار وارد می‌کنند تا از منصب خود کناره‌گیری کند و به همین دلیل او به دنبال تعیین یک جانشین برای خود و کناره‌گیری از منصبش است .

بر اساس گزارش معاریو یک سند آمریکایی 8 صفحه که به وسیله وزارت خارجه قطر فاش شده حاکی از مذکرات سری طولانی مدت قطر و آمریکا در مورد شخص محمود عباس و ریاست وی است و نوعی اجماع بر این وجود دارد که جانشین عباس در ریاست تشکیلات خودگردان باید جمع میان دو جنبش فتح و حماس و همچنین شامل «مروان برغوثی» اسیر جنبش فتح در زندان اسرائیل،  «خالد مشعل» رئیس دفتر سیاسی حماس و «جبریل رجوب» دیگر عضو فتح باشد کسی که مناسبات خوبی با طرف‌های فلسطینی و عرب دارد.

معاریو در ادامه می افزاید که در حال حاضر بحث و جدل‌های بسیاری میان دو طرف آمریکایی و قطری برای سه فرد پیشنهاد شده و عملی شدن این طرح وجود دارد .

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها