امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93858
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه عراقی «الصباح»، رئیس شورای استانداری بغداد اعلام کرد که این شورا خواستار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه عراقی «الصباح»، رئیس شورای استانداری بغداد اعلام کرد که این شورا خواستار تحریم کالاهای سعودی و خرید و فروش آنها در بغداد شد.

فاضل الشویلی گفت: این شورا از بازارها و فروشگاه های تجاری بغداد خواست تا همه داد و ستد کالاهای سعودی در بازارهای پایتخت عراق را متوقف کند.

الشویلی افزود: درخواست استانداری بغداد برای تحریم کالاهای سعودی به دلیل حمایت ریاض از تروریست های داعش در عراق است.

این تصمیم شورای استانداری بغداد چند روز پس از اعلام شورای استانداری بابل درباره تحریم کالاهای سعودی اتخاذ شده است.

رعد الجبوری، رئیس شورای استانداری بابل هم چهارشنبه گذشته در نشست خبری در حاشیه نشست این شورا اعلام کرد که اعضای شورای استانداری بر سر تحریم همه کالاهای عربستانی به دلیل حمایت این کشور از تروریست های داعش اتفاق نظر دارند.

جبوری افزود: این شورا تصمیم گرفت یک ماه به تجار و فروشگاه های تجاری برای خرید و فروش کالای های عربستانی فرصت دهد و پس از پایان مهلت خرید و فروش کالاهای عربستانی خلاف قانون است.

وی تاکید کرد که استانداری بابل در پی اثبات دست داشتن ریاض در حمایت از تروریست های داعش، تصمیم گرفت کالاهای سعودی را تحریم کند.

شورای استانداری بصره نیز طی ماه گذشته دستور تحریم کالاهای ساخت ترکیه و عربستان را صادر کرده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها