امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93861
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سومریه نیوز، مقتدی صدر رئیس جریان صدر در بیانیه‌ای طی بیانیه‌ای با اشاره به اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سومریه نیوز، مقتدی صدر رئیس جریان صدر در بیانیه‌ای طی بیانیه‌ای با اشاره به اینکه جریان صدر از معرفی نامزد پست نخست وزیری توسط ائتلاف دولت قانون به عنوان بزرگترین ائتلاف در همپیمانی ملی حمایت می‌کند،‌ تصریح کرد که انتخاب فرد مناسب در درون ائتلاف می‌تواند راهی برای پایان مشکلات باشد.

مقتدی صدر با بیان اینکه از معرفی نامزد نخست وزیری از ائتلاف دولت قانون حمایت می‌کند، تاکید کرد که ائتلاف دولت قانون باید نامزد نخست وزیری را معرفی کند به ویژه که برادر نوری المالکی اعلام کرده که باید نامزد نخست وزیری از این ائتلاف باشد.

وی در ادامه افزود: اگر نامزدی مناسب از ائتلاف دولت قانون معرفی شود به ویژه پس از چشم پوشی اسامه النجیفی از ریاست پارلمان، می‌تواند راهی برای پایان مشکلات باشد.

مقتدی صدر با اشاره به اینکه نادیده گرفتن ائتلاف دولت قانون تبعات خوبی نخواهد داشت، مدعی شد که تغییر نامزدها در شرایط حساس کنونی اقدامی پسندیده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها