امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93866
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از آنکه گزارش‌هایی مبنی بر ضرب و شتم شدید «طارق ابوخضیر» نوجوان 15 ساله فلسطینی به دست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از آنکه گزارش‌هایی مبنی بر ضرب و شتم شدید «طارق ابوخضیر» نوجوان 15 ساله فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست منتشر شد، امروز رسانه‌های فلسطین فیلم رفتار بی‌رحمانه اسرائیلی‌ها با این نوجوان را منتشر کردند.

«طریق ابوخضیر» پسر عموی «محمد ابوخضیر» نوجوان 16 ساله‌ای است که هفته گذشته به دست گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست در اطراف قدس اشغالی زنده زنده به آتش کشیده شد و به شهادت رسید.

 شهادت «محمد ابوخضیر» به آغاز دور تازه‌ای از اعتراضات فلسطینی‌ها در قدس و کرانه باختری منجر شده است. «طارق ابوخضیر» در جریان یکی از همین تظاهرات‌ها بازداشت شده و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

«طارق ابوخضیر» تنها فلسطینی‌ای نیست که در این تظاهرات‌ها مورد ضرب و شتم قرار گرفته، اما به دلیل آنکه وی تابعیت آمریکایی نیز دارد، رسانه‌های غربی شده‌اند اخبار مربوط به وی را پوشش دهند.

با وجود روشن بودن برخورد تکان‌دهنده نظامیان صهیونیست با ابوخضیر، سخنگوی ارتش رژیم‌صهیونیستی مدعی شده که این ویدئو بریده شده و تمام واقعیت را نشان نمی‌دهد.

گروه فعالان حقوق بشر موسوم به «موندویس» اعلام کرده است که ارتش اسرائیل پس از بازداشت «طارق ابوخضیر» با وجود آسیب دیدگی شدید وی، از اعزام او به درمانگاه جلوگیری کرده است.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها