امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93871
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از میدل‌ایست مدیا سنتر، گروهی از شهرک نشینان صهیونیست در ساعات پایانی شب گذشته (جمعه ) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از میدل‌ایست مدیا سنتر، گروهی از شهرک نشینان صهیونیست در ساعات پایانی شب گذشته (جمعه ) به دهکده «اوسرین» در جنوب نابلس حمله کرده و یک جوان فلسطینی را ربودند.

افراد مذکور که با یک دستگاه خودروی سواری وارد این روستا شده بودند، پس از توقف، یک جوان 22 ساله را با گاز اشک‌آور مورد حمله قرار دادند و سپس وی را به زور سوار خودروی خود کردند.

بر اساس این گزارش، این جوان که «طارق زیاد» نام دارد، پس از انتقال به یک مکان متروک، مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته است. مهاجمین پیش از فرار، چندین ضربه چاقو نیز به بدن وی وارد کردند.

جوان فلسطینی پس از فرار شهرک‌نشینان به وسیله تلفن همراه با خانواده خود تماس گرفت و از مرگ حتمی بر اثر خونریزی نجات یافت.

در حادثه دیگری، شهرک نشینان پنج‌شنبه شب با ورود به محله بیت هانینا در شهر بیت‌المقدس، قصد داشتند یک کودک 7 ساله را به هنگام بازی با هم سالان خود بربایند که با سر و صدای هم‌بازی‌های وی، خانواده او به سمت صهیونیست‌ها حمله کردند و آنها را مجبور به فرار کردند.

شهرک‌نشینان چند روز پیش نیز «محمد خضیری» یک نوجوان 17 ساله فلسطینی را ربوده و زنده سوزانده بودند.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها