امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93894
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 50
«بهروز نورانی‌پور» تهیه کننده و کارگردان مستند «زندگی زیرپوست من» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس از ساخت سری دوم این مجموعه خبر داد و ...

«بهروز نورانی‌پور» تهیه کننده و کارگردان مستند «زندگی زیرپوست من» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس از ساخت سری دوم این مجموعه خبر داد و گفت: در حال حاضر کارهای اداری پروژه را انجام می دهیم و از اول مرداد ماه وارد مراحل پیش تولید این مجموعه مستند خواهیم شد.

وی ادامه داد: با توجه به استقبالی که مخاطبان از سری اول مستند زندگی زیر پوست من داشتند، احساس کردیم که این نوع روایت و مستند قابلیت زیادی برای سوژه پردازی دارد. بنابراین تصمیم گرفته شد تا 26 قسمت دیگر هم به عنوان سری جدید ساخته شود.

نورانی پور درباره انتخاب سوژه‌ها نیز توضیح داد: می توان گفت نیمی از سوژه ها را انتخاب کرده ایم. چیزی نزدیک به 10 یا 12 سوژه که با تایید شبکه به آن ها می پردازیم.

وی درباره تغییرات احتمالی مستند نیز بیان داشت: این تغییرات در محتوای مجموعه نیست و زندگی زیر پوست من ماهیت و هویت خود را که همان پرداختن به زندگی انسان‌هایی رنجدیده است، ادامه می دهد اما به لحاظ فنی تغییرات زیادی ایجاد می‌کنیم که خود مخاطب هنگام تماشای کار به آن پی خواهد برد.

«زندگی زیر پوست من» در گروه اجتماعی شبکه سه سیما تولید می شود و نوالا میرانی به عنوان پژوهشگر با پروژه همکاری دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها