امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93901
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات امید ایرانیان ناشر آثارعطاءالله مهاجرانی که مدتی غیرفعال شده ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات امید ایرانیان ناشر آثارعطاءالله مهاجرانی که مدتی غیرفعال شده بود اعلام کرد دوباره فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

مجوز این انتشارات به نام جمیله کدیور است که بنا بر اعلام وی به زودی شروع به فعالیت مجدد خواهد کرد. وی در متنی چنین نوشته است: «انتشارات امید ایرانیان بعد از چند سال وقفه ناخواسته، بزودی فعالیت خود را به سبکی جدید و متفاوت از گذشته آغاز می کند. اخبار انتشارات را از همین جا و از سایت مکتوب دنبال کنید. پیشنهادی هم بود طرح کنید تا خدا چه خواهد.»

امید ایرانیان در ابتدا با هدف انتشار آثار عطاءالله مهاجرانی شروع به کار کرد و کتاب‌های «بهشت خاکستری»، «میناگران»، «برف» و «سهراب کشان» را از وی منتشر کرد.

رمان «بهشت خاکستری» مهاجرانی هجویه مهاجرانی برای سرنوشت یک نظام اسلامی است که در آن به شیوه‌ای کاملا مستقیم نحوه حکومت‌داری در این نظام مورد تمسخر قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها