امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93907
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  رمز موفقیت که روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 17 با اجرای ایرج نوذری پخش می شود، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  رمز موفقیت که روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه رأس ساعت 17 با اجرای ایرج نوذری پخش می شود، امروز 14 تیر ماه با حضور یک میهمان ویژه که در زمینه خودساختگی به اوج رسیده برای مخاطبان این شبکه به روی آنتن می‌رود.

میهمان امروز رمز موفقیت «برایان تریسی» است که کتاب‌های بسیاری در زمینه موفقیت دارد.

برنامه رمز موفقیت با ساختاری ترکیبی و اجتماعی در 60 قسمت 40 دقیقه‌ای تولید شده است. این برنامه با هدف معرفی افراد موفق و نمایش الگوهای مناسب در زمینه‌های مختلف از جمله اجتماعی، علمی و فرهنگی و..... با بیان رموز و راه‌های موفقیت آنها در عرصه‌های مختلف، افرادی که به راستی توانسته‌اند مسیر موفقیت را طی کنند و به اهداف تعریف شده در ذهنشان برسند، به نوعی شعار خواستن، توانستن را به ظهور برسانند، برای ایرانیان و بخصوص جوانان تولید شده است.

برنامه رمز موفقیت در آیتم‌های مختلف با خودساختگان ایرانی نیز به گفت‌وگو می‌نشیند و نحوه تفکر و تجربیات افراد موفق را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد. برنامه از آیتم‌های مختلفی تشکیل شده، آیتم علم موفقیت توسط «احمد حلت» که بعنوان کارشناس تکرار این برنامه روز بعد ساعت 12 از این شبکه پخش می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها