امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93908
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، سال گذشته طرحی در کتابفروشی افق اجرا شد با عنوان «این‌بار شما به ما کتاب بفروشید!» و به دلیل اینکه این طرح با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، سال گذشته طرحی در کتابفروشی افق اجرا شد با عنوان «این‌بار شما به ما کتاب بفروشید!» و به دلیل اینکه این طرح با استقبال روبه‌رو شد و به جای یک ماه 3 ماه ادامه یافت، امسال هم کتابفروشی شماره‌ی یک افق، «کتاب افق» کتاب‌های مشتریان را از آن‌ها می‌خرد.

این طرح از 14 تیرماه که مصادف است با روز قلم تا یک ماه اجرا می‌شود. مشتریان می‌توانند در طول این مدت، کتاب‌های نشر افق را که پیش‌تر خریده و خوانده‌اند، با یک‌سوم قیمت پشت جلد به این کتابفروشی واگذار کنند و در ازای آن، کتاب، محصولات موجود در کتاب افق یا پول نقد دریافت کنند؛ به شرط آن‌که کتاب‌ها، چاپ نشر افق باشند و البته سالم و تمیز!

به علاوه کتاب‌های خریداری شده، با نصف قیمت پشت جلد دوباره به فروش می‌رسند. نشر افق با این کار، هم می‌خواهد از کتاب‌خوان‌های جامعه حمایت کند و هم در حفاظت از محیط زیست سهمی برعهده بگیرد. این کتاب‌ها با برچسب سبز از دیگر کتاب‌ها جدا می‌شوند. کتاب افق برای این کتاب‌ها، دو قفسه‌ ویژه در نظر گرفته است.

** فروش آثار همینگوی با 10 درصد تخفیف

همچنین این نشر از چند روز پیش تا پایان ماه از سالگرد درگذشت تا زادروز (2 تا 21 جولای، 11 تا 30 تیر) ارنست همینگوی که  20 روز فاصله است، اقدام به فروش به آثار این نویسنده مشهور با 10 درصد تخفیف کرده است.

نشر افق آثار همینگوی را با نام مجموعه‌ی میراث همینگوی منتشر کرده است که شامل کتاب‌های پیرمرد و دریا، مردان بدون زنان، داشتن و نداشتن، در زمان ما و... می‌شود.

ارنست میلر همینگوی از نویسندگان برجسته‌ی معاصر آمریکا و برنده‌ی جایزه‌ی ادبی نوبل (1954) و جایزه‌ی پولیتزر (1953) است. او از پایه‌گذاران یکی از تاثیرگذارترین انواع ادبی، موسوم به «وقایع‌نگاری ادبی» شناخته می‌شود.

همینگوی بیش‌تر عمرش سرگرم ماجراجویی بود. از زخمی شدن در ایتالیا بر اثر اصابت 300 تکه ترکش گلوله نیروهای اتریشی در خلال جنگ جهانی اول تا شرکت در خط مقدم جبه‌های جنگ داخلی اسپانیا یا سفرهای توریستی به حیات‌وحش آفریقا تا ماهی‌گیری و شکار حیوانات وحشی و زندگی در کوبا.

فروشگاه کتاب افق در خیابان انقلاب، جنب سینما سپیده، نبش کوچه‌ اسکو واقع است و علاقه مندان می‌توانند از ساعت 9 صبح تا 9 شب مراجعه کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار