امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93911
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، اخبار حکایت از آن دارد که وزارت علوم 49 درصد از سهام خود در انتشارات علمی و فرهنگی را به مزایده گذاشته و این ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، اخبار حکایت از آن دارد که وزارت علوم 49 درصد از سهام خود در انتشارات علمی و فرهنگی را به مزایده گذاشته و این تصمیم در 11 خردادماه امسال در هیئت واگذاری وارد فاز اجرایی شده و در حال حاضر سهام این انتشارات به مزایده گذاشته شده است.

همچنین زمزمه‌های تغییر مدیریت این انتشارات و به دنبال آن هیات مدیره این نشر جدی‌تر شده است و قرار است پس از فروش 49 درصد سهام  وزارت علوم گزینه‌های احتمالی تصدی این سمت معرفی شوند. البته از آنجایی که 51 درصد سهام این انتشارات برای سازمان تامین اجتماعی و 49 درصد سهام متعلق به وزارت علوم است، برای تعیین مدیرعامل جدید 3 نامزد از طرف سازمان تامین اجتماعی و 2 نامزد از طرف وزارت علوم معرفی می‌شود که در نهایت 1نفر از میان اینها به عنوان مدیرعامل انتخاب می‌شود.

از سوی دیگر با توجه به اینکه ارزش 49 درصد سهام وزارت علوم، 26 میلیارد تومان برآورد و تعیین مدیرعامل جدید منوط به فروش این سهام شده است،‌ ممکن است تا زمان فروش این سهام، روند تغییر مدیریت زمان‌بر شود.

هم اکنون علی زارعی نجفدری مدیرعامل انتشارات علمی فرهنگی است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها