امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۲۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93912
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 13
«محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اتمام زمان ...

«محمد ضرغام» مدیر آموزش سازمان دارالقرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اتمام زمان ثبت‌نام در طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن کریم، اظهار داشت: ثبت‌نام در این طرح از هفتم خردادماه آغاز شد اما با توجه به درخواست‌های مکرر ثبت‌نام از متقاضیان شرکت طی دو مرحله یعنی تا روز‌های 10 و 13 تیرماه ۱۳۹۳ تمدید شد.

وی با بیان اینکه در زمان تعیین شده 657 نفر در طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به داوران اقدام به ثبت‌نام کردند، ادامه داد: در این مدت 675 نفر از طریق سایت تلاوت ثبت‌نام کردند که از این تعداد 256 نفر را آقایان و 401 نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.

آزمون مرحله اول طرح اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن 5 تیرماه برگزار می‌شود

ضرغام با اشاره به زمان برگزاری آزمون اولیه برای متقاضیان دریافت مدرک تخصصی به داوران مسابقات قرآن، خاطر نشان کرد: آزمون‌های این طرح در دو مرحله برگزار می‌شود و در مرحله نخست که از پنجم مردادماه برگزار می‌شود، افراد باید متناسب با رشته انتخابی علاوه بر آزمون کتبی در آزمون شفاهی نیز شرکت و حدنصاب قبولی را کسب کنند تا بتوانند در مرحله پایانی سنجش شرکت کنند.

مدیر آموزش سازمان دارالقرآن گفت: در مرحله پایانی آزمون طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به داوران قرآن کریم، فیلم تلاوتی برای راه‌یافتگان به این مرحله پخش می‌شود و افراد باید به داوری آن بپردازند و در صورتی که داوری آنها متناسب با داوری اساتید قرآن باشد گواهینامه مدرک تخصصی داوری قرآن کریم از سوی سازمان دارالقرآن دریافت خواهند کرد؛ همچنین افرادی که در این مرحله موفق به کسب حدنصاب نمره نشوند برای ارتقای توانمندی‌‎های خود می‌توانند در دوره تربیت داور قرآن شرکت کنند.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار