امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93915
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 21
علی شجاعی صائین مدیر اداره کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون فعالیت مجدد انتشارات «امید ...

علی شجاعی صائین مدیر اداره کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون فعالیت مجدد انتشارات «امید ایرانیان» ناشر آثار عطاءالله مهاجرانی اظهار داشت: سال 1386 آخرین مکاتبه این انتشارات با اداره کتاب بوده و پس از آن هیچ برگه‌ای به پرونده این ناشر افزوده نشده است.

شجاعی صائین با غیر مجاز خواندن فعالیت این ناشر بیان کرد: با توجه به اینکه از زمان آخرین مکاتبه تاکنون تغییر و یا برگه‌ درخواست فعالیت و یا تغییر در پرونده امید ایرانیان حاصل نشده از نظر ما فعالیت این ناشر غیر مجاز است.

بر اساس این گزارش، انتشارات امید ایرانیان ناشر آثار عطاءالله مهاجرانی که مدتی غیرفعال شده بود اعلام کرد دوباره فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

مجوز این انتشارات به نام «جمیله کدیور» است که بنا بر اعلام وی به زودی شروع به فعالیت مجدد خواهد کرد. وی در متنی چنین نوشته است: «انتشارات امید ایرانیان بعد از چند سال وقفه ناخواسته، بزودی فعالیت خود را به سبکی جدید و متفاوت از گذشته آغاز می کند. اخبار انتشارات را از همین جا و از سایت مکتوب دنبال کنید. پیشنهادی هم بود طرح کنید تا خدا چه خواهد.».
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها