امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93917
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری فارس، رسول اولیاء زاده مدیر خانه عکاسان ایران، علی میرفتاح نویسنده و روزنامه نگار طنزپرداز و محمود عبدالحسینی عکاس پیشکسوت داوران ...

به گزارش خبرگزاری فارس، رسول اولیاء زاده مدیر خانه عکاسان ایران، علی میرفتاح نویسنده و روزنامه نگار طنزپرداز و محمود عبدالحسینی عکاس پیشکسوت داوران بخش عکس این دوره جشنواره طنز سوره بودند که 350 اثر ارسال شده به این بخش را طی حدود 3 ساعت داوری کردند.

در مرحله نخست داوری  50 اثر توسط داوران انتخاب شد و در مرحله بعدی نیز 22 اثر برای حضور در نمایشگاه عکس و مرحله نهایی جشنواره انتخاب شد.

داوران، عناصر تکنیکی و زیبایی شناسی عکاسی را در کنار توجه به طنز، ملاحت و شوخ طبعی در نظر گرفتند. همچنین نوآوری و خلاقیت در عکاسی از دیگر ویژگی‌های مورد توجه داوران بود.

شایان ذکر است هشتمین جشنواره سراسری طنز سوره در بخش داستان کوتاه، شعر، عکس، استندآپ کمدی، فیلم کوتاه، مقاله، نثر و نمایش آثار را دریافت می کند.

مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف جشنواره روزهای 24 تا 26 مرداد ماه سال جاری در حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها