امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93930
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۸
تعداد بازدید: 44
نبی‌الله رضایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به شعار تابستان فرصتی برای زنگی بهتر، اظهار داشت: برنامه‌های متعددی در راستای ...

نبی‌الله رضایی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به شعار تابستان فرصتی برای زنگی بهتر، اظهار داشت: برنامه‌های متعددی در راستای اوقات فراغت دانش‌آموزان در شورای آموزش و پرورش به ریاست استاندار و امام جمعه زنجان طرح موضوع شده‌ است.

وی به فعالیت‌های آموزش و پرورش در پنج محور اشاره کرد و عنوان کرد: این پنج محور شامل فعالیت‌های هویتی، فرهنگی، مهارتی، اقتصادی و ورزشی است.

این مسئول با بیان اینکه بیش از 290 پایگاه غنی‌سازی اوقات فراغت در سطح استان و حضور بیش از 70 هزار دانش‌آموز در دستگاه‌ها بیان کرد: اقدامات لازم در راستای اطلاع‌رسانی از اول تیر ماه در کل استان انجام شده است.

رضایی با اشاره به اینکه این فعالیت‌ها بیشتر برای جوانان و دانش‌آموزان است افزود: این فعالیت‌ها در مراکز فرهنگی تربیتی، ورزشی، کتابخانه‌ها، پژوهش سرا‌های دانش‌آموزی و برخی از مدارس برگزار می‌شود.

وی به طرح حکمت مشارکتی اشاره کرد و ادامه داد: این طرح در ادامه طرح غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و به فرمان مقام معظم رهبری و با همکاری اداره آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی و... شکل گرفته است.

این مسئول افزود: طرح غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان بلافاصله بعد از ماه رمضان ادامه می‌یابد.
انتهای پیام/2308/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها