امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93931
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۸
تعداد بازدید: 31
اصغر ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: آموزش و پرورش استان زنجان تلاش خود را برای یکسان‌سازی پوشش دانش‌آموزان در مدارس ...

اصغر ابراهیمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: آموزش و پرورش استان زنجان تلاش خود را برای یکسان‌سازی پوشش دانش‌آموزان در مدارس انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه متولی یکسان‌سازی پوشش دختران در مدارس امور بانوان است، اعلام کرد: یکسان‌سازی پوشش پسران نیز با انجمن اولیا و مربیان است.

این مسئول با اشاره به اینکه طرح یکسان‌سازی پوشش در مدارس از دو سال گذشته در حال اجراست، تصریح کرد: سعی خواهد شد دامنه این طرح در سال جاری گسترش پیدا کند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح به تولید ملی کمک می‌کند، اعلام کرد: این طرح با هدف جلوگیری از پوشش نامناسب دانش‌آموزان در مدارس است.

ابراهیمی با بیان اینکه یکسان‌سازی باعث کاهش بروز فاصله طبقاتی در مدارس است، عنوان کرد: این طرح باعث لباس‌های منقش به طرح‌های غربی است، وارد مدرسه نشود.

رئیس انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه عقد قرارداد با تولیدی‌ها برای تولید لباس بر عهده مدارس است، اضافه کرد: تصمیم‌گیری در مورد قیمت تمام شده لباس و عقد قرارداد در این زمینه با انجمن اولیا و مربیان مدارس است.
انتهای پیام/73009/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار