امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93943
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور شب گذشته در حاشیه بیست و ششمین جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم مالی ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور شب گذشته در حاشیه بیست و ششمین جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد با اعلام این مطلب افزود: نهاد ستاد دیه از سال 1369 و با پایه‌گذاری شهید لاجوردی بنا شد.

وی افزود: تا امروز بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است در 184 نقطه کشور جشن گلریزان برگزار شود که اولین آنها چهارشنبه هفته گذشته در استان البرز برگزار شد.

جولایی تصریح کرد: امسال جشن گلریزان به جشن رهایی تغییر نام داده و امیدواریم بتوانیم 7500 زندانی گروه هدف را با کمک‌های مردمی آزاد کنیم.

مدیرعامل ستاد دیه کشور خاطر نشان کرد: سال گذشته 7735 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد با کمک مردم آزاد شدند.

وی افزود: سال گذشته ما باید برای آزادی این تعداد زندانی 834 میلیارد تومان پرداخت می‌کردیم در حالی که با کمک خود شاکیان و طلبکاران و گذشت 534 میلیاردی آنها تنها با دادن 300 میلیارد تومان این تعداد زندانی آزاد شدند.

جولایی درباره اینکه در طول 36 سال گذشته چه تعداد زندانی آزاد شده‌اند، گفت: بیش از 80 هزار نفر از زندانیان در طول این سال‌ها آزاد شده‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها