امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9395
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری علی‌اکبر ولایتی شامگاه سه‌شنبه در مسجد جامع ساری اظهار داشت: در کوتاه مدت، ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری علی‌اکبر ولایتی شامگاه سه‌شنبه در مسجد جامع ساری اظهار داشت: در کوتاه مدت، می‌توان رشد قیمت‌ها را کنترل کرد.

وی ادامه داد: اینطور نباشد که قیمت‌ها ظرف مدت کوتاهی، رشد فزاینده داشته باشد، چراکه درآمد مردم اینچنین افزایش نیافته است و عدم توازن در دخل و خرج خانواده‌ها، بیشتر شده و مشکل مردم افزایش می‌یابد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه در ابتدای دولت به عنوان کار کوتاه مدت باید بین دولت و مردم اعتماد ایجاد کنیم، تصریح کرد:‌ در زمینه اعتمادسازی، هرکاری انجام دهیم به صلاح سیاست داخلی و خارجی کشور است.

ولایتی با اشاره به اینکه مردم زود متوجه می‌شوند چه کسی اهل وفای به عهد بوده و چه کسی به عهد، پایبند نیست، ادامه داد: اگر بتوانیم اعتمادسازی را در مدت کوتاه به وجود بیاوریم، بخش کوتاهی از برنامه میان‌مدت را طی کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: اگر مردم بتوانند به دولت اعتماد کنند، ظرف کوتاه مدت امور به مجاری خود برمی‌گردد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری با بیان اینکه ثبات ارزش پول نیاز به برنامه بلندمدت ندارد، گفت: مهم‌ترین وظیفه بانک مرکزی، حفظ ارش پول است.

وی یادآور شد: ظرف مدت 100 روز، اگر نگوییم این مشکل را متوقف می‌کنیم اما می‌توان گفت کنترل می‌کنیم.

ولایتی با اشاره به اینکه هفته آینده برنامه مکتوب من منتشر می‌شود، گفت: ما برنامه داریم اما اساس کار، اجرای برنامه پنج ساله پنجم است که مجلس هزاران ساعت روی آن کار کرده است.

وی با بیان اینکه دولت باید قانون‌مند باشد، تصریح کرد:‌ یکی از مشکلات ما این است که قانون اجرا نمی‌شود.

ولایتی با اشاره به اینکه برنامه‌های آینده ما در 2 موضوع بازسازی اقتصادی و بازسازی روابط خارجی خلاصه می‌شود، اظهار داشت:‌ شعار ما اخلاق‌مداری و ثبات مدیریت است.

وی یادآور شد: اخلاق‌مداری به این معنا که رقیب را مستقیم و یا غیرمستقیم، تخریب نکنیم و اگر آنها ما را تخریب کنند، من پاسخی نمی‌دهم.

ولایتی با بیان اینکه مشورت با نمایندگان مجلس را شروع کردیم، اظهار داشت: باید در آینده بتوانیم از مدیران باتجربه استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه در حوزه غذایی باید خودکفا باشیم، ادامه داد:‌ رهبری و امام بر این موضوع تأکید داشتند و این یک امر امنیتی است.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه در برخی محصولات کشاورزی به مرز خودکفایی رسیده بودیم، گفت: اما سیاست‌ها رها شد و تبدیل به وارد‌کننده شدیم و این خیلی بد است.

وی با اشاره به اینکه در رابطه با ائتلاف، مشورت‌ها ادامه دارد، افزود: هنوز به ائتلاف معتقدم.

ولایتی با بیان اینکه باید یاد بگیریم با مجلس همکاری کنیم، ادامه داد: خیلی از مشکلات ما ناشی از همکاری نکردن این دو قوه با یکدیگر است.

وی با اشاره به اینکه در رابطه با انتخابات اگر رهبری نظری دارند نظر ایشان اولا است و باید تبعیت کنیم، خاطرنشان کرد: در غیر اینصورت، باید حکمیت مجموعه جامعه مدرسین و روحانیت در کشور که تبلور جامعه روحانیت است، نظر دهد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری یادآور شد: همواره پایبندی‌ام را به نظر جامعتین نشان داده‌ام و در انتخاب اصلح هم به نظر این افراد احترام می‌گذارم.

 انتهای پیام/86007/ذ40/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها