امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93951
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «آنتوان نصرالله» یکی از رهبران جریان «ملی آزاد» لبنان در گفت‌وگو با روزنامه «الشرق الأوسط» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «آنتوان نصرالله» یکی از رهبران جریان «ملی آزاد» لبنان در گفت‌وگو با روزنامه «الشرق الأوسط» گفت: تحولات منطقه‌ای بویژه در سوریه و عراق، موضوع به تعویق افتادن گفت‌وگوها با جریان «المستقبل» درباره موضوع انتخاب رئیس جمهور را اجتناب ناگزیر کرد.

وی با بیان اینکه رابطه بین جریان ملی آزاد و جریان المستقبل همچنان «خوب» و گفت‌وگوها در سطح کابینه، نمایندگان پارلمان و شخصیت‌های دو طرف درجریان است، تاکید کرد که هیچ گونه ارتباط مستقیمی بین ژنرال «میشل عون» رئیس جریان آزاد ملی و «سعد حریری» رئیس جریان المستقبل وجود ندارد.

نصرالله حرف و حدیث‌ها مبنی بر اینکه عون به منظور اعلام ناکامی گفت‌وگوها با جریان المستقبل، طرح انتخابات مستقیم رئیس جمهور توسط مردم را مطرح کرد، را رد کرد و تاکید کرد که رئیس فراکسیون تغییر و اصلاح پارلمان لبنان، این طرح ابتکاری را به منظور جلوگیری از افتادن در دام بحران‌های دیگر با فرا رسیدن هر موعد انتخاب رئیس جمهور مطرح کرد.

وی افزود:‌ شایسته آن بود که به جای حمله تبلیغاتی علیه ژنرال عون و هدف قرار دادن طرح مذکور، طرف‌های دیگر دیدگاه‌های دیگری را در راستای جلوگیری از تداوم دوره خلأ سیاسی در کشور مطرح می‌کردند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها