امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 93992
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۶
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ علی کفاشیان در گفت‌وگو با شبکه خبر در پاسخ به این سوال که آیا مفاد بسته پیشنهادی فدراسیون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ علی کفاشیان در گفت‌وگو با شبکه خبر در پاسخ به این سوال که آیا مفاد بسته پیشنهادی فدراسیون فوتبال به کی‌روش که به تازگی منتشر شده صحت دارد یا نه،گفت: خیر به هیچ عنوان این‌طور نیست. مذاکرات و بسته پیشنهادی ما با کی‌روش کاملاً محرمانه است و تا زمانی که امضاء نشود سندیت نخواهد داشت.

وی در مورد احتمال افزایش دستمزد کارلوس کی‌روش گفت: دستمزد کی‌روش بیشتر می‌شود زیرا فعالیت‌هایی انجام داده است و قطعاً حقوقش افزایش پیدا می‌کند اما از تعداد دستیاران خارجی‌اش کم می‌شود و به این ترتیب مبلغ دستمزد دستیارانش کاهش پیدا می‌کند و دستمزد خود کی‌روش زیادتر می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا رقم قرارداد سنگین است و فدراسیون توان تأمین این بودجه را دارد یا نه، گفت: فدراسیون تحت فشار قرار می‌گیرد اما به احترام و خواست مردم و عملکرد کی‌روش این رقم را تأمین می‌کنیم بیشتر کار می‌کنیم تا درآمدزایی بیشتری داشته باشیم و همچنین صرفه‌جویی بیشتری خواهیم کرد تا این پول را در تیم‌های پایه که مد نظر مربیان هم هست هزینه شود.

وی در مورد احتمال همکاری با کی‌روش گفت: مهم پیشنهاد فدراسیون بود که به کی‌روش داده شد و این 80درصد مسائل را حل کرده است، 20درصد دیگر مربوط به مسائل قراردادی است که فکر می‌کنم کی‌روش با این قرارداد موافقت کند و به کارش در تیم ملی ما ادامه دهد مگر اینکه پیشنهادی از جاهای دیگر گرفته باشد که از آن بی‌خبرم و در جریان آن نیستم.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها