امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94007
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» یکشنبه شب از اعتراف یکی از 6 شهرک‌نشین بازداشت شده به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» یکشنبه شب از اعتراف یکی از 6 شهرک‌نشین بازداشت شده به اتهام قتل «محمد ابوخضیر» خبر داد.

ابوخضیر نوجوان 15 ساله فلسطینی بود که چهارشنبه گذشته توسط گروهی از شهرک‌نشینان در قدس شرقی ربوده شده و ساعتی بعد جسد سوخته وی، در جنگل‌های اطراف پیدا شد. نتایج کالبدشکافی نشان می‌دهد که وی زنده به آتش کشیده شده است.

شهادت فجیع ابوخضیر با واکنش گسترده در شبکه‌های اجتماعی و نهایتا رسانه‌ها منجر شد. فشار رسانه‌‌ای و تظاهرات‌های گسترده در قدس اشغالی نهایتا مقامات رژیم‌صهیونیستی را وادار به واکنش کرد. پلیس اسرائیل دو روز قبل 6 صهیونیست را به اتهام قتل «محمد ابوخضیر» بازداشت کرد.

به نوشته «یدیعوت آحارونوت»، یکی از این افراد به این جنایت اعتراف کرده و 5 نفر دیگر را نیز لو داده است. همزمان رادیو ارتش رژیم‌صهیونیستی نیز به نقل از منابع خود گزارش داده است که هر 6 نفر اتهامات را پذیرفته‌اند و به همین جهت حکم بازداشت آن‌ها برای حدود یک هفته دیگر تمدید شده است.

در حالی که پلیس رژیم‌صهیونیستی قرار بود روز یکشنبه نشست خبری‌ای را در این رابطه برگزار کند، رسانه‌های اسرائیلی گزارش داده‌اند که «شین‌بت» (اداره امنیت داخلی) اجازه این کار را نداده است. خبرنگارهای صهیونیست همچنین از صدور دستور به شدت سختگیرانه منع انتشار اطلاعات در این رابطه با این پرونده خبر داده‌اند.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها