امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94013
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: در این طرح افزایش دست کم یک نماینده برای استان خراسان شمالی پیشنهاد شده است. وی ...

قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: در این طرح افزایش دست کم یک نماینده برای استان خراسان شمالی پیشنهاد شده است.

وی با اشاره به پیشنهاداتی برای تغییراتی در حوزه های انتخابیه استان افزود: بر اساس پیشنهاد اولیه حوزه انتخابیه بجنورد دارای دو نماینده و برای حوزه انتخابیه مانه و سملقان، گرمه و جاجرم هم یک نماینده مستقل در نظر گرفته شود.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین شهرستان فاروج از حوزه انتخابیه قوچان و فاروج جدا شده و به حوزه انتخابیه جدید شیروان و فاروج ملحق شود.

وی بیان داشت: البته این طرح موافقان و مخالفانی هم دارد که پس از بررسی کارشناسی، امیدواریم به نتایج خوبی در این زمینه برسیم.

جعفری با اشاره به استحقاق خراسان شمالی برای افزایش شمار نمایندگان گفت: اکنون در این استان، تنها پنج شهرستان این استان دارای دو نماینده هستند.

وی اظهار کرد: بعد مسافت و شمار زیاد بخش‌ها و روستاها، عملا مشکلاتی را برای نمایندگان این حوزه انتخابیه برای سرکشی به این مناطق ایجاد کرده است.

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد تا با تصویب افزایش شمار نمایندگان استان بخشی از این مشکلات در دور آینده مجلس برطرف شود.

به گزارش فارس، خراسان شمالی اکنون دارای پنج نماینده بوده که قوچان در خراسان رضوی و فاروج در خراسان شمالی مشترکا دارای یک نماینده هستند.
انتهای پیام/63002/ق20/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها