امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94014
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه پارلمان درخواست دو ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه پارلمان درخواست دو فوریت طرح الحاق یک تبصره به ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها و اصلاح بعدی آن را در دستور کار داشتند.

هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با دو فوریت این طرح گفت: این طرح فوریت ندارد زیرا طبق آیین‌نامه فوریت برای زمانی استفاده می‌شود که ما شاهد فوت فرصت هستیم.

وی افزود: ما در حفظ اراضی با محدودیت مواجهیم، اما بهتر است این کار به تناوب انجام شود و در نهایت قانون جامع و مانعی در این زمینه به تصویب برسد.

نماینده اسفراین همچنین تصریح کرد: اگر قانون جامعی را به تصویب نرسانیم در اجرا به مشکل برخواهیم خورد که همین موضوع طرح‌های بعدی را در پی خواهد داشت.

علیرضا خسروی نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی نیز در مخالفت با درخواست دو فوریت طرح مذکور اظهار داشت: مشکل امروز ما در منابع طبیعی آب است، چرا ما در چنین شرایطی قصد داریم طرح‌هایی را به تصویب برسانیم که درآمدی برای دولت ندارد.

خسروی از همکاران خود خواست به دو فوریت این طرح رأی مثبت ندهند.

براساس این گزارش؛ طراحان طرح مذکور در حین انجام مذاکرات اعلام کردند که درخواستشان برای بررسی فوریت‌دار این طرح را از دو فوریتی به یک فوریتی تغییر دادند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها