امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94017
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوره پنجم جایزه ملی بهره‌وری 1404 در سالن آفتاب‌ مرکز تحقیقات مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دوره پنجم جایزه ملی بهره‌وری 1404 در سالن آفتاب‌ مرکز تحقیقات مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد که ‌وزارتخانه‌ها‌، سازمان‌ها، موسسات و واحدهای صنعتی و خدماتی ‌برای کسب جایزه در 9 سطح سازمان بهره‌ور، دستگاه اجرائی برگزیده ‌در استقرار نظام مدیریت بهره‌وری، ‌سازمان پیشرو در استقرار نظام بهره‌وری، سطح برتر پیشرو در چشم‌انداز، سطح یک پیشرو در چشم‌انداز، سطح دو پیشرو در چشم‌انداز، سطح سه پیشرو در چشم‌انداز،‌ همگام با چشم‌انداز و متعهد به چشم‌‌انداز به رقابت پرداختند.

سازمان صنایع دفاع هم ‌در سطح ‌سازمان‌ها و هم در سطح واحدهای تولیدی در جایزه ملی بهره‌وری‌ 1404 شرکت کرد‌ و نتایج در خور توجهی ‌در بین ‌‌سایر شرکت کنندگان  کسب کرد.

‌‌در این دوره وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در استقرار نظام بهره‌وری موفق به کسب رتبه دستگاه اجرایی برگزیده شد و سازمان صنایع دفاع نیز همراه با 6 سازمان دیگر به عنوان سازمان پیشرو در استقرار نظام مدیریت بهره‌وری برگزیده شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها