امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94027
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا عزیزی فارسانی نماینده مردم اردل و فارسان در جلسه علنی امروز مجلس ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا عزیزی فارسانی نماینده مردم اردل و فارسان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین‌نامه‌ای با اشاره به اظهارات حسن کامران نماینده اصفهان در نطق میان‌دستورش که درباره آب زاینده‌رود سخنانی مطرح کرد، با استناد به ماده 79 آیین‌نامه داخلی، گفت: آقای کامران! یکی از همکاران شما خط قرمز کشید و 50 هزار نفر از مردم استان ما به خیابان‌ها ریختند و استان را ناامن کردند و اکنون این سخنان شما نیز شاید موجب شود که فردا 500 هزار نفر به خیابان‌ها بریزند.

وی افزود: از دبیر شورای عالی امنیت ملی می‌خواهم با این سخنان کذب و دروغ برخورد کنند، به خاطر رای جمع کردن، توهین به لباس اصیل ایرانی درست نیست، ما شعار لب سرخ و کلاه نمدی نمی‌دهیم که رای بیاوریم بلکه متخصص بودم و مردم به من رای دادند.

عزیزی با تاکید بر اینکه وزیر نیرو کار کارشناسی را درباره انتقال آب قبول دارد، گفت: ما می‌گوییم با انتقال آب مازاد موافقیم، آب یک کار کارشناسی است نه عوام‌فریبی و تهدید مصوبه شیخ بهایی.

نماینده اردل و فارسان در پایان تصریح کرد: سرانه آب شرب اصفهان سه برابر سرانه کشوری است، بنده می‌خواهم با اینگونه نطق‌ها برخورد شود.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده اردل و فارسان گفت: به نمایندگان توصیه می‌کنم مسائل مربوط به آب را که جنبه ملی دارد با نگاه ملی مورد توجه قرار دهند چراکه کشاندن شکایت‌های منطقه‌ای در این موضوع به صلاح نیست به ویژه اینکه در مجلس باید فضای رفاقت و دوستی وجود داشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها