امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94036
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 107
فرج‌الله عارفی نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به ...

فرج‌الله عارفی نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز لایحه کاهش کار زنان شاغل که دارای همسر یا فرزند معلول هستند مورد بررسی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی ادامه داد: بر اساس این لایحه ساعت کار زنان شاغل دارای همسر یا فرزند معلول از 44 ساعت در هفته به 36 ساعت کاهش پیدا می‌کند.

نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز طرح الزام دستگاه‌های اجرایی باری تنقیح قوانین مرتبط با اقتصاد مقاومتی در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کلیات این طرح نیز به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

عارفی خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح دستگاه‌های اجرایی ملزم هستند تا طی سه ماهه آینده قوانین مزاحم در ارتباط با اقتصاد مقاومتی را در حوزه کاری خود شناسایی کرده و طی سه ماه آینده به مجلس ارائه کنند تا اقدامات قانونی لازم در این زمینه از سوی مجلس انجام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها