امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94045
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، این قانون در راستای اجرای اصل 123 قانون اساسی در ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، این قانون در راستای اجرای اصل 123 قانون اساسی در تاریخ 18/3/1393 در مجلس تصویب شده و با تایید شورای نگهبان در تاریخ 28/3/1393  از سوی رئیس‌جمهوری در تاریخ11/4/1393  جهت اجرا به وزارت کشور ابلاغ شده است.

در این ابلاغیه آمده است با توجه به اصل 125 قانون اساسی اجرای مفاد موافقتنامه منوط به انجام تشریفات امضاء و ترتیبات مندرج در ماده 12 موافقتنامه می باشد.
پیوست:
ماده 12موافقتنامه:
 1-این موافقتنامه از تاریخ ارسال آخرین اطلاعیه کتبی هر یک از طرف‌ها به طرف دیگر از طریق مجاری دیپلماتیک مبنی بر اینکه اقدامات لازم را طبق قوانین و مقررات خود درباره لازم الاجرا شدن این موافقتنامه به عمل آورده است به مدت پنج سال به موقع اجرا گذارده خواهد شد.

پس از انقضای دوره مزبور، این موافقتنامه خود به خود برای دوره‌های پنج‌ساله دیگر تمدید می‌شود مگر آنکه یکی از طرف‌ها تمایل خود را به فسخ آن، حداقل شش ماه قبل از انقضای آن به صورت کتبی به اطلاع طرف دیگر برساند.

 2-طرف‌ها با رضایت متقابل می‌توانند نسبت به تغییر و تکمیل این موافقتنامه، اقدام نمایند.

اصلاحات مزبوربا رعایت بند 1 ماده 12 این موافقتنامه لازم الاجرا خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها