امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94046
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش حوره دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، این قانون در راستای اجرای اصل 123 قانون اساسی در ...

به گزارش حوره دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، این قانون در راستای اجرای اصل 123 قانون اساسی در تاریخ 30/2/1393 در مجلس تصویب و در تاریخ 20/3/1393 به تایید شورای نگهبان رسیده است و در تاریخ1393/4/11 از سوی رئیس‌جمهوری جهت اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شده است.

در این ابلاغیه آمده است با توجه به اصل 125 قانون اساسی اجرای مفاد موافقتنامه منوط به انجام تشریفات امضاء وترتیبات مندرج در ماده 9 موافقتنامه می باشد.
پیوست:
  ماده 9 موافقنامه:
 
1-هرعضو امضاکننده این موافقتنامه را طبق قواعد و رویه های قانون اساسی خود تصویب خواهد کرد و مراتب را به دبیرخانه اکو اطلاع خواهد داد.
 
2-این موافقتنامه در روز سی ام بعد از تاریخی لازم الاجرا خواهد شد که در آن حداقل چهار کشور عضو آن را امضاء و تصویب کرده باشند واسناد تصویب را نزد دبیرخانه اکو که به عنوان امین اسناد عمل خواهد کرد سپرده باشند.
 
3-این موافقتنامه در مورد هر کشور عضو اکو که بعد از لازم الاجرا شدن آن به موافقتنامه بپیوندد، بلافاصله پس از تودیع اسناد تصویب یا الحاق نزد دبیرخانه اکو، لازم الاجرا خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار