امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94057
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار حوادث فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک اصفهان اظهار داشت: در راستای طرح برخورد و مبارزه با ...

به گزارش خبرنگار حوادث فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک اصفهان اظهار داشت: در راستای طرح برخورد و مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران ایست و بازرسی ایستگاه شهید رشیدی این شهرستان با کار و تلاش شبانه روزی از ورود محموله قاچاق مواد مخدر در این محور با خبر شده و رسیدگی به موضوع  را در دستور کارخود قرار دادند.

سرهنگ نبی اله سوادکوهی با اشاره به اینکه این محموله به همراه یک دستگاه کامیون حمل بار از یکی از استان های جنوبی کشور به سمت شهرهای شمالی در حال حرکت بود که در هنگام عبور از این شهرستان شناسایی شد، افزود: با اجرای عملیاتی ویژه، ماموران پلیس خوروبیابانک خودروی مورد نظر را متوقف که در بازرسی از آن مقدار 254 کیلو 705 گرم مواد مخدر کشف کردند.

سرهنگ سوادکوهی با بیان اینکه از این مقدار مواد، 115 کیلو و 305 گرم آن حشیش و مابقی تریاک بوده که بطرز ماهرانه ای در خودرو و در کارتن‌های خرما جاسازی شده بود، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها