امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94058
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان هرمزگان؛ این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان هرمزگان؛ این مسمومیت از ساعت 12 بامداد 15تیرماه با مراجعه به بیمارستان‌های شهید محمدی، صاحب الزمان و کودکان گزارش شده است.

مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط گفت: از ساعت 12 شب تا صبح یکشنبه 15 تیرماه 20 نفر با علایم تهوع ،استفراغ ،اسهال و دل‌پیچه و سرگیجه شدید به مراکز درمانی مراجعه کرده‌اند.

فاطمه نوروزیان با اشاره به اینکه تیم واکنش سریع مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس مداخله کرده‌اند، اضافه کرد: در بررسی‌های اولیه از مواد خوراکی و آب آشامیدنی بروز مسمومیت منتقله از آب و غذا منتفی است و بررسی‌ها در جنبه‌های دیگر مورد بررسی است.

نوروزیان افزود: در بررسی‌های انجام شده تا صبح روز 15 تیرماه توسط تیم بازرسی مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس احتمال بروز مسمومیت با استنشاق گاز ناشی از قرص سمی در یکی از واحدهای مسکونی قوت گرفته است.

نوروزیان یادآور شد: بر اساس گزارش مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان در این حادثه مسمومیتی یک نفر خانم در محل فوت کرده است و یک نفر دیگر نیز در حین انتقال و کودک 4 ساله نیز در بیمارستان کودکان جان خود را از دست داد.

وی ابراز داشت: در همان مراجعه نخست تمام اقدامات درمانی و تشخیصی در مراکز درمانی شهید محمدی، صاحب الزمان و کودکان بندرعباس انجام شده است و همه بیماران تحت مداوا هستند.
انتهای پیام/88001/الف
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها