امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94063
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برای تامین نظم عمومی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، فرهنگ نوروزی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برای تامین نظم عمومی و پیشگیری از جرائم، طرح پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی با بکارگیری ماموران پلیس در پارک ائل گلی تبریز اجرا شد.

وی افزود: در نتیجه اجرای این طرح، تعداد 49 نفر به اتهام مزاحمت به نوامیس مردم که دارای پوشش نامناسب و بد حجابی نیز بودند و جزء هنجارشکنان و حرمت‌شکنان تلقی می‌شوند دستگیر شدند.

نوروزی ادامه داد: این طرح با به کارگیری کارکنان مجرب و آشنا به امور، هماهنگی و تعامل با معاونت اجتماعی و با اعزام نیرو به صورت کاروانی در داخل شهر و اجرای نمایش اقتدار ناجا با حداکثر توان رزمی با هماهنگی مقام قضایی به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی تبریز تصریح کرد: با توجه به اینکه جامعه ما جامعه‌ای اسلامی با فرهنگ اسلامی است لذا کشورهای غربی و مخالف اسلام با استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای فرهنگ غربی را ترویج و تبلیغ کرده و با نفوذ به اعتقادات جوانان و احساسات آنان را به سمت پوشش غربی و غیراسلامی سوق داده‌اند، لذا اجرای طرح برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی از گسترش گرایش جوانان به فرهنگ غربی پیشگیری کرده و باعث آگاهی جوانان می‌شود.

این مقام انتظامی همچنین تصریح کرد: این طرح به صورت شبانه برگزار شده و در نظرسنجی به عمل آمده از مناطق پاکسازی شده موجبات رضایتمندی مردم را فراهم آورده است.
انتهای پیام/60001/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها