امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94064
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباسزاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش ماموران کلانتری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر عباسزاده ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش ماموران کلانتری 21 تبریز سارق حرفه‌ای خودرو دستگیر و برای بررسی بیشتر، پرونده به پلیس آگاهی ارجاع داده شد.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده قبلی و با اطلاعات کسب شده معلوم شده بود که سارقان قطعات خودرو دو سارق حرفه‌ای هستند که با بازجویی از متهم دستگیر شده در خصوص سرقت‌های انجام شده آغاز شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: از متهم تحقیق و اعتراف کرد که وی با همدستی دوستش با هویت معلوم در مواقع شبانه روزی با پرسه‌زنی در کنار خودروهای پارک شده و با استفاده از خودرو برای رفع شک در یک فرصت مناسب با پارک کردن خودروی همراهشان بغل خودروهای پارک شده و با استفاده از پیچ گوشتی و انبردست قفل درب خودروها را تخریب و اقدام به سرقت از داخل خودروها می‌کردند.

وی اعلام کرد: پس از هماهنگی‌های قضایی همدست متهم دستگیر شده با هویت معلوم در محل سکونت وی دستگیر و به مقرر انتظامی دلالت و در مواجهه با همدستش نامبردگان به 40 فقره سرقت داخل خودرو و یک فقره سرقت خودرو اعتراف کردند.

عباسزاده افزود: با راهنمایی متهمان صحنه‌های سرقت بازسازی و مالباختگان شناسایی، مقداری از اموال کشف به مالباختگان مسترد و مابقی که به مالخران فروخته بودند در حال استرداد مثل و عین اموال هستند.

وی گفت: ارزش ریالی اموال مسروقه حدود بیش از 150 میلیون ریال است و فهرست مالباختگان و ارزش ریالی اموال پیوست پرونده و پس از تکمیل به دادسرا احاله و متهمان با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان انگیزه ارتکاب سرقت توسط سارقان دستگیر شده را اعتیاد شدید به مواد مخدر و سابقه‌دار بودن سارقان و حرفه‌ای عمل کردن در سرقت‌ها عنوان کرد.
انتهای پیام/60001/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار