امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94068
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از حوزه اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از حوزه اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های مسلحانه توأم با آزار و تیراندازی منجر به جرح حدفاصل شهرستان سروستان تا حوالی دریاچه مهارلو در یک سال گذشته، موضوع شناسایی و دستگیری متهمان به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی و تعقیب و مراقبت‌های فشرده محل اختفای متهمان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هشت متهم دستگیر شدند.

گودرزی تصریح کرد: با توجه به اینکه متهمان در سرقت‌ها از اسلحه استفاده می‌کردند پس از انجام تحقیقات مشخص شد اسلحه در اختیار یکی از دوستان سارقان بوده که فرد موردنظر نیز دستگیر شد.

وی ادامه داد: متهمان که با انتخاب نام «بانی کوئیس» برای باند خود به ارتکاب جرائم می‌پرداختند، در تحقیقات فنی و پلیسی به چهار سرقت مسلحانه و چهار شرارت در شهرستان‌های شیراز و استهبان اقرار کردند.

فرمانده انتظامی فارس در پایان بابیان اینکه متهمان برای مشخص شدن جرائم احتمالی دیگر در اختیار پلیس آگاهی این استان هستند افزود: فارس محل ناامنی برای مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود و پلیس به‌شدت با چنین افرادی برخورد خواهد کرد.
انتهای پیام/2448/صا/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار