امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94070
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از هریس، جعفر رزاقی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت شخصی به هویت «س- ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از هریس، جعفر رزاقی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت شخصی به هویت «س- ب» مبنی بر جعل قولنامه ماشین پاترول متعلق به خودش توسط شخصی به هویت «الف –خ» پرونده مقدماتی در این خصوص در پاسگاه خواجه تشکیل و در خلال رسیدگی به پرونده، اطلاع حاصل می‌شود که چند نفر ناشناس در جاده خواجه _ ورزقان در حال باز کردن قطعات یک دستگاه خودروی پاترول سرقتی هستند.

فرمانده انتظامی هریس افزود: بلافاصله عوامل پاسگاه به محل مورد نظر مراجعه و مشاهده می‌نمایند سه نفر در حال باز کردن قطعات خودروی پاترول هستند که هر سه نفر به هویت‌های معلوم دستگیر به همراه خودرو برای بررسی بیشتر به پاسگاه دلالت داده می‌شوند که با تشکیل پرونده به پلیس آگاهی معرفی و روانه زندان شدند.

وی گفت: در یک عملیات دیگر پلیسی، با توجه به اینکه در چند روز اخیر در حوزه استحفاظی پاسگاه خواجه تعداد دو فقره سرقت خانه باغ اتفاق افتاده بود، گفت: در این رابطه نیز تعداد دو نفر مظنون به هویت‌های « ا – ف» و « ر – آ » توسط پلیس آگاهی شهرستان دستگیر، متهمان ابتدا منکر هرگونه سرقت شدند.

رزاقی ادامه داد: بعد از ارائه اسناد و مدارک توسط پلیس آگاهی و با بکارگیری شگردهای خاص پلیسی و انجام بازجویی‌های تخصصی پلیسی لب به اعتراف گشوده و معلوم شد که این دو متهم از یکی از خانه باغ‌های یکی از روستاهای اطراف، تعداد یک دستگاه موتور آب، یک دستگاه شناور و یک دستگاه موتور برق به سرقت برده بودند و یکی از اموال مسروقه را پس از انتقال به شهرستان تبریز به شخصی به هویت «ص – الف» و یکی دیگر را به شخصی به هویت «س- ب» که شاکی قلابی و خودش سارق و جاعل قولنامه بوده فروخته است.

رزاقی اضافه کرد: تحقیقات بیشتر توسط عوامل پلیس آگاهی این فرماندهی در خصوص این باند حرفه‌ای سرقت آغاز و مشخص شد که مظنونان دستگیر شده که اکثرا بومی این منطقه هستند پس از انجام سرقت در این شهرستان اموال مسروقه را توسط «س –ب» (مالخر) به فروش می‌رساند.

وی ادامه داد: در ادامه عوامل پلیس آگاهی این فرماندهی پس انجام تحقیقات و شناسایی محل دپو و انبار اموال مسروقه و اخذ نیابت قضایی به محل مورد نظر اعزام و ضمن دستگیری مالخر یک دستگاه موتور برق مسروقه کشف می‌کنند و متهم را به همراه اموال مسروقه جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی این شهرستان می‌فرستند.

رزاقی گفت: در پی تحقیقات بیشتر از سوی عوامل پلیس آگاهی مالخر دوم به نام (ص – الف) پس از شناسایی دستگیر شده و به همراه اموال مسروقه شامل ( موتور آب، شناور ) به پلیس آگاهی هریس انتقال داده می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان هریس اظهار کرد: در پی تحقیقات بعدی مشخص که این باند هفت نفره که به صورت حرفه‌ای اقدام به سرقت‌های مکرر می‌کردند از جمله سارقان و مالخر معتاد نیز هستند.
انتهای پیام/60007/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها