امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94091
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 320
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «صوت البحرین» پیکر شهید «عبدالعزیز العبار» ساعت 4:30 بعد از ظهر امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «صوت البحرین» پیکر شهید «عبدالعزیز العبار» ساعت 4:30 بعد از ظهر امروز به وقت محلی با حضور گسترده مردم و خانواده آن شهید در «السنابس»بحرین تشییع شد.

تشییع کنندگان پیکر شهید «العبار» ضمن بر افراشتن پرچم‌های «یاحسین (ع)» بر تداوم انقلاب 14 فوریه تا تحقق کامل خواسته‌های انقلابیون تاکید کردند.
 


 

بر اساس این گزارش، مراسم تشییع شهید عبدالعزیز العبار در حالی با شکوه و با حضور خیل عظیمی از مردم بحرین تشییع می‌شود که نیروهای نظام بحرین از هیچ تلاشی به منظور جلوگیری از مشارکت مردم در این مراسم دریغ نکردند.
 دختر شهید عبدالعزیز العبار بر سر پیکر پدرش

جمعیت العمل الاسلامی بحرین در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: نظام آل خلیفه به منظور جلوگیری از مشارکت مردم در مراسم تشییع پیکر شهید العبار،‌مزدوران بیگانه خود را در ورودی‌های «السنابس» مستقر کرده است.
 


 

پایگاه خبری «صوت البحرین» نیز از احداث پست‌های ایست بازرسی جدید در مسیرهای منتهی به محل تشییع پیکر شهید العبار خبر داد.
 وداع خانواده شهید العبار با پیکر فرزند شهیدشان

خانواده شهید «عبدالعزیر العبار» روز سه‌شنبه گذشته ساعتی پس از دریافت گزارش دادستانی کل بحرین مبنی بر تصحیح گواهی فوت فرزندشان و درج علت اصلی فوت ایشان، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع افکار عمومی می‌رسانیم که خانواده شهید به صورت رسمی از واحد تحقیقات ویژه دادستانی کل بحرین گزارشی دریافت کرد مبنی بر اینکه عوارض گلوله‌های ساچمه‌ای که به سر و صورت (آن شهید ) اصابت کرده بود، خونریزی مغزی را به دنبال داشته و همین امر از کار افتادن قلب را باعث شده است. پدر شهید عبدالعزیز العبار از محتوای این گزارش آگاه شده و پس از دریافت یک نسخه، آن را امضا کرد.
 


 

شهید «عبدالعزیز العبار» بر اثر اصابت گلوله‌های ساچمه‌ای نیروهای رژیم بحرین به شهادت رسیده بود ولی منامه از درج علت اصلی فوت وی و تحویل دادن پیکر آن شهید امتناع  می‌کرد. خانواده آن شهید اعلام کرده بود که تنها بعد از درج علت اصلی فوت فرزندشان در گواهی فوت، پیکر وی را تحویل می‌گیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها