امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94094
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع،دولت موقت لیبی به ریاست عبدالله الثنی از همه طرف‌های درگیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع،دولت موقت لیبی به ریاست عبدالله الثنی از همه طرف‌های درگیر در بنغازی خواست ضمن توقف درگیری ها همه تسلیحات را از شهر خارج کنند.

دولت لیبی همه حکما و عقلای بنغازی را به مداخله فوری برای جلوگیری از ریخته شدن خون افراد بی گناه در ماه مبارک رمضان دعوت کرد.

دولت لیبی اوضاع ساکنان بنغازی و ترس و وحشت آنها از وقوع درگیری ها و ادامه ربودن و ترور نظامیان و غیرنظامیان را تاسف بار خواند.   

شورای انقلابیون بنغازی هم امروز یکشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: همه کسانی که وابستگی آنها به عملیات موسوم به کرامت لیبی ثابت شود اعم از اینکه در ریخته شدن خون و آبرو و مال مسلمانان شریک باشند یا به هر صورتی از آن حمایت کنند، دستگیر و زندانی می‌شوند.
این بیانیه تاکید کرد: آزادی هیچ یک از اسری در بند شورای انقلابیون لیبی تا آزادی همه اسرایی که در زندان های نیروهای طرفدار عملیات کرامت هستند، ممکن نخواهد بود.

تنش ها در شرق لیبی در پی اعلام اقدام نظامی ژنرال خلیفه حفتر فرمانده شورشی علیه گروه های مسلح و حمایت برخی افسران ارتش از این عملیات اوج گرفته است.
انتهای پیام/. 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار