امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94104
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان روز یکشنبه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان روز یکشنبه در دیدار با «رابرت سری»  فرستاده سازمان ملل به خاورمیانه، خواستار تحقیق درخصوص قتل نوجوان 17 ساله فلسطینی، حمله پلیس اسرائیل به پسرعموی 15 ساله وی و کشتار 16 فلسطینی در 2 هفته اخیر شد.

وی در این دیدار ضمن تسلیم نامه خطاب به دبیرکل سازمان ملل به فرستاده این سازمان گفت:‌ «از ابتدای سال جاری شاهد رشد 41 درصدی اقدامات تروریستی شهرک‌نشینان بوده‌ایم و دولت اسرائیل نیز با این وجود، از محاکمه عاملان این جنایات خودداری می‌کند.»

بر اساس این گزارش، «عباس» در نامه خود به «بان‌ کی مون» جنایات تروریستی شهرک‌نشینان و زنده سوزانده شدن «محمد ابوخضیر» نوجوان 17 ساله فلسطینی را مورد اشاره قرار داده است.

محمد ابوخضیر چهارشنبه گذشته در راه مسجد، توسط افراد ناشناس ربوده شد و چندی بعد جسد سوخته وی در یک منطقه جنگلی پیدا شد. برسی‌های پزشکی قانونی نشان می دهد که «محمد» در زمان سوختن، زنده بوده است. رسانه‌های فلسطینی می‌گویند فیلم لحظه ربایش نشان می‌دهد که چند شهرک‌نشین وی را به زور سوار خودرو کرده بودند.

دیروز نیز پلیس رژیم صهیونیستی با حمله به «طارق ابوخضیر» پسرعموی 15 ساله «محمد ابوخضیر» که تابعیت فلسطینی-آمریکایی دارد، وی را با لگد از ناحیه صورت مورد ضرب  وشتم قرار دادند و امروز با قید وثیقه و به شرط حبس خانگی تا زمان تشکیل دادگاه، آزاد کردند.

مقامات قضایی اسرائیل هنوز رسانه‌ها و خانواده «ابوخضیر» را از اتهام «طارق» خبردار نکرده اند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها