امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94108
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز یکشنبه یک خودرو متعلق به شهرک‌نشیان صهیونیست عامدانه با حرکت به سمت گروهی از کارگران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز یکشنبه یک خودرو متعلق به شهرک‌نشیان صهیونیست عامدانه با حرکت به سمت گروهی از کارگران فلسطینی در نزدیکی شهر «حیفا»، آن‌ها را زیر گرفت.

در این حادثه دستکم 2 فلسطینی به شهادت رسیدند. شاهدان می‌گویند راننده این خودرو یک شهرک‌نشین بوده و پس از این حادثه از محل متواری شده است.

 

از یک ماه قبل و پس از گم شدن سه اسرائیلی، حملات نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست به فلسطینی‌ها بیش از پیش گسترش یافته است. در این مدت دستکم 16 فلسطینی در جریان حملات هوایی، جست‌وجوی خانه به خانه و اخیرا ربایش‌های زنجیره‌ای توسط شهرک‌نشینان، به شهادت رسیده‌اند.

چهارشنبه هفته گذشته، گروهی از شهرک‌نشینان با ربودن «محمد ابوخضیر» 16 ساله در قدس شرقی، وی را زنده زنده در جنگل‌های اطراف به آتش کشیدند.

شهادت ابوخضیر به شکل‌گیری تظاهرات‌های گسترده در کرانه باختری و قدس شرقی منجر شده است. منابع بیمارستانی فلسطین اعلام کرده‌اند که در جریان این اعتراضات، دستکم 150 فلسطینی زخمی شده اند.

در یکی از همین تظاهرات‌ها بود که پلیس رژیم‌صهیونیستی «طارق الخضیر» پسر عموی «محمد ابوخضیر» را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داد. از آنجا که طارق تابعیت آمریکایی نیز دارد، واشنگتن مجبور به واکنش شده و این رفتار با وی را محکوم کرد.

علاوه بر این، در روزهای اخیر گزارش‌های متعددی از تلاش شهرک‌نشینان برای ربایش فلسطینی‌ها و همچنین حملات فیزیکی و لفظی علیه فلسطینیان منتشر شده است.

پلیس رژیم‌صهیونیستی روز یکشنبه تحت فشار رسانه‌ای 6 نفر از شهرک‌نشینان را به اتهام قتل «محمد ابوخضیر» بازداشت کردند. یک مقام اسرائیلی به روزنامه «هاآرتص» گفته است که بررسی‌ها نشان می‌دهد این گروه، قصد داشته‌اند یک کودک 9 ساله فلسطینی را نیز بربایند، اما موفق نشده‌اند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها