امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94114
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، یک منبع امنیتی مصر اعلام کرد که در جریان عملیات امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، یک منبع امنیتی مصر اعلام کرد که در جریان عملیات امروز (یک شنبه) نیروهای امنیتی مصر در مناطق «العریش»، «شیخ زوید» و «رفح» واقع در شمال استان «سینا»، چهار فرد مسلح کشته و دو تن دیگر دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش، در جریان عملیات نیروهای امنیتی مصر همچنین چهار مقر و منزل افراد مسلح منهدم شده و دو تونل در مناطق مرزی مصر با نوار غزه کشف و سپس منهدم شدند.

دو روز گذشته نیز خبرگزاری «الشرق الاوسط» مصر به نقل از یک منبع نظامی اعلام کرد که ارتش این کشور یک عملیات نظامی را در منطقه «باب سیدوت» در نزدیکی (گذرگاه) رفح واقع در مناطق مرزی نزدیک به نوار غزه آغاز کرد و در جریان این عملیات که با مشارکت نیروهای پلیس برگزار شد، 17 فرد مسلح کشته شدند.

بر اساس این گزارش، در جریان عملیات ‌نیروهای ارتش و پلیس مصر سه عنصر مسلح دستگیر و چهار خودروی عناصر «جهادی» منهدم شد.

این گزارش حاکی است که افراد مسلح فعال در مصر طی هفته گذشته، چهار تن از نیروهای پلیس را در مسیر رفح به عریش شمالی واقع در شمال استان سینا، کشته بودند.

نیروهای ارتش مصر همچنین سه عنصر مسلح دیگر در روستای «الوفاق» واقع در جنوب رفح را به هنگام بمب گذاری از پای درآوردند.

از سوی دیگر منابع خبری در مصر خبر دادند که دستگاه امنیتی این کشور 18 نفر را به اتهام دست داشتن در بمب گذاری در مقابل کاخ الاتحادیه دستگیر کردند که این افراد دستگیر شده از اعضای گروه انصار بیت المقدس، اجناد مصر و اخوان المسلمین بوده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها