امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94132
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاظم چلیپا و رضوان صادق‌زاده در نخستین روز برنامه‌های کارگاه آموزشی بخش تجسمی بیست و دومین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کاظم چلیپا و رضوان صادق‌زاده در نخستین روز برنامه‌های کارگاه آموزشی بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نقاشی می‌کنند.

کارهگاه آموزشی نقاشی با حضور کاظم چلیپا و رضوان صادق‌زاده از ساعت 18 روز سه شنبه در بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در کنار مسجد جامع خرمشهر باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

کارگاه های بخش تجسمی نمایشگاه قرآن در روزهای پایانی این نمایشگاه با حضور هنرمندان شاخص تجسمی برگزار می‌شود.

نمایشگاه تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با 120 اثر از 90 هنرمند کشور از جمله غلامحسین امیرخانی، کیخسرو خروش، یدالله کابلی خوانساری، سیدمحمد احصایی، نصرالله افجه‌ای، جلیل رسولی برگزار شده که در این نمایشگاه آثار هنرمندان شاخص و حرفه‌ای کشور در رشته نقاشی، خوشنویسی، نقاشیخط و نگارگری به نمایش گذاشته شده است.

آثار ویدئو آرت « بهشت و جهنم» ( احمد نادعلیان)، آفرینش (شیرین پیله وری)، و آثار فریده شاهسوارانی ، مرتضی احمد وند و امیر دستمردی و آثار چیدمان درخت زیتون اثر زنده یاد دکتر عبدالمجید حسینی راد و حیات پس از مرگ اثر حسین خسروجردی و چیدمانی از وحید همای نیز در بخش هنر جدید بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارائه شده است.

بخش هنرهای تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با همکاری دفتر هنرهای تجسمی و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از امروز برگزار شده است.

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار