امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94133
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست مشترکی  بین اعضای هیات مدیره خانه موسیقی و معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست مشترکی  بین اعضای هیات مدیره خانه موسیقی و معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری و مسئول بخش موسیقی این سازمان به منظور بررسی مسائل و مشکلات کلاس های موسیقی فرهنگسراها برگزارشد.

در این نشست ابتدا عبدالحسینی گزارشی از سطح نازل آموزش موسیقی فرهنگسراها ارائه داد و گفت ما به منظور ارتقاسطح کیفی این کلاس‌ها ناچار به توقف آموزش این کلاس‌ها بودیم و امیدواریم با همکاری و مشورت تخصصی خانه موسیقی بتوانیم سطح کیفی این کلاس‌ها را ارتقا بخشیم  و در آینده‌ای نزدیک بازگشایی شود.

در ادامه ربوخه مسئول موسیقی فرهنگسراها نیز در باره تعداد هنرجویان، هنرآموزان و رشته های مورد تدریس در این فرهنگسراها و همچنین مشکلات مربوط گزارشی ارائه داد.

در این جلسه آقایان ضرابی،ناصح پور،طلوعی و نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی) هر یک بر لزوم توجه به اوقات فراغت جوانان و ضرورت پرداختن به آموزش هنر به‌ ویژه موسیقی با کیفیت مطلوب در فرهنگسراها مطالبی را متذکر شدند.

نوربخش همچنین با تاکید بر لزوم آموزش موسیقی در فرهنگسراها گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران می‌تواند با استفاده از  تجربه و تخصص نهاد خانه موسیقی بر پربار شدن این کلاس ها بیافزاید و در ترویج موسیقی سالم در جای جای شهر تهران نقش بسزایی داشته باشد همانگونه که تا کنون فرهنگسراها در ترویج رشته‌های مختلف هنری و به خصوص موسیقی نقش پر رنگی داشتند.

مدیرعامل خانه موسیقی در پایان اعلام کرد خانه موسیقی آماده هرگونه همکاری با فرهنگسراها در امر آموزش موسیقی است و جای خوشحالی دارد که مسئولان مربوطه نگران سطح آموزش هستند و امیدواریم پس از ماه مبارک رمضان با توجه به تعطیلات تابستانی بتوان استعدادهای درخشانی را جذب موسیقی کشور کرد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار