امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94136
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
سید جمال ساداتیان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جامه‌‌دران» به کارگردانی حمیدرضا قطبی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین مراحل آماده‌سازی این ...

سید جمال ساداتیان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جامه‌‌دران» به کارگردانی حمیدرضا قطبی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره آخرین مراحل آماده‌سازی این اثر سینمایی گفت: در حال حاضر جامه‌دران اواسط تدوین خود را توسط حسن حسن‌دوست طی می‌کند و همزمان مراحل صدا‌گذاری این فیلم نیز توسط امیر‌حسین قاسمی در حال انجام است.

وی ادامه داد: تمامی مراحل فنی فیلم سینمایی جامه‌دران به امید خدا تا یک ماه آینده به پایان خواهد رسید و فیلم آماده نمایش خواهد بود.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «جامه‌‌دران» تاکید کرد: فیلم سینمایی جامه‌دران را برای نمایش در سی و سومین جشنواره فیلم فجر آماده خواهیم کرد تا در این جشنواره شاهد این فیلم باشیم. 

بنابراین گزارش، «جامه‌دران» که در تهران،‌ شمال و غرب کشور فیلمبرداری شده است،‌ موضوعی اجتماعی دارد که براساس یکی از رمان‌های ناهید طباطبایی به همین نام نوشته شده است.

داستان «جامه‌دران»، درباره زنی به نام شیرین است که در مراسم ختم پدرش به روابط جدیدی در زندگی او پی می‌برد و حقایقی تازه را کشف می‌کند و مهتاب کرامتی، مصطفی زمانی،‌ پگاه آهنگرانی، افسر اسدی، محمود بهروزیان، فرزانه نشاط‌خواه و الهام نامی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها