امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94139
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشگاهی از آثار خط نقاشی با عنوان «کاتبان صلح» متشکل از 63 تابلو از هنرمندان و استادان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایشگاهی از آثار خط نقاشی با عنوان «کاتبان صلح» متشکل از 63 تابلو از هنرمندان و استادان معاصر از 12 تیر کار خود را در فرهنگسرای نیاوران آغاز کرده و تا 18 تیر ادامه دارد.

در این نمایشگاه آثاری از خسرو روشن، محمود فرجی، محمدرضا هدایتی و کامران کوهستانی به نمایش درآمده است. مدیریت پروژه «کاتبان صلح» را سید علی اصغر ذبیح‌زاده بر عهده دارد.

موضوع تابلوهای این نمایشگاه به سوگندها و آیاتی از قرآن اختصاص دارد که به دعوت مردم جهان به صلح و دوستی پرداخته است. هنرمندان این نمایشگاه سعی دارند با پرداختن به مضامین صلح در میان آیات قرآن، چهره مهربان اسلام و قرآن را به مردم دنیا معرفی کنند. کاتبان صلح با بهره گیری از تکنیک‌های مدرن در خط و نقاشی می‌خواهند ارتباط خوبی با مردم دنیا برقرار و مفاهیم مورد نظر را به آنها معرفی کنند.

پس از برگزاری این نمایشگاه در فرهنگسرای نیاوران، تابلوهای «کاتبان صلح» در برخی دیگر از شهرهای کشور مانند تبریز، شیراز و اصفهان به نمایش درمی‌آیند. همچنین «کاتبان صلح» دعوت‌هایی از سوی کشورهای کویت، قطر، آلمان و فرانسه را برای برگزاری این نمایشگاه دارند.

نمایشگاه «کاتبان صلح» تا 18 تیر در فرهنگسرای نیاوران در حال برگزاری است و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 10 صبح تا 20  از این آثار دیدن کنند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها