امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94145
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
معصومه انصاریان، دبیر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره برنامه‌های انجمن به ...

معصومه انصاریان، دبیر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره برنامه‌های انجمن به مناسبت 18 تیر روز ملی «ادبیات کودک و نوجوان»، بیان داشت: میزگردی به مناسبت این روز در محل انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در تاریخ 19 تیر سال جاری از ساعت 18 لغایت 20 در محل انجمن برگزار خواهد شد که عنوان این میزگرد «کودک واقعی، کودک رسمی» نامگذاری شده است.

وی اضافه کرد: در این میزگرد «حسین بکایی»، «شکوه حاج نصرالله» و «فریبا نباتی» حضور خواهد داشت، همچنین این برنامه فرصتی فراهم می کند تا دیدگاه‌های متفاوت درباره مفهوم کودکی معرفی و به بحث گذاشته شود و به همین مناسبت بیانیه‌ای نیز صادر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، حدود دو سال پیش شورای عالی انقلاب فرهنگی، بنابر پیشنهاد شورای فرهنگ عمومی به مناسبت درگذشت «مهدی آذریزدی» نویسنده پیشکسوت ادبیات کودک و نوجوان در 18 تیر،‌ این روز را به صورت رسمی به عنوان روز «ادبیات کودک و نوجوان» اعلام کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها