امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94169
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بازدید ضمن گفت و گو با اعضای شورای شعر و ترانه بر عدم خرده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بازدید ضمن گفت و گو با اعضای شورای شعر و ترانه بر عدم خرده گیری‌های بی‌جهت و بی‌ربط تاکید کرد.

وی تاکید کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه موسیقی مبنی بر اینکه موسیقی، زمانی حرام است که موجب لهو  و لعب و یا بازداری از راه خدا شود؛ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این دیدگاه را به عنوان ملاک‌های خود در این زمینه قرار می‌دهد.

جنتی با بیان این‌که  در جامعه سلیقه‌های مختلفی در حوزه‌های هنری از جمله موسیقی وجود دارد، ادامه داد: شورای شعر و ترانه در معاونت امور هنری وزارت ارشاد باید مبنای کار خود را محتوای آثار و ترانه‌ها بگذارد زیرا نمی‌توان پاسخگوی تمامی سلیقه‌های جامعه بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر حفظ میراث گذشته گفت: باید نسبت به حفظ و نگهداری آثار فرهنگی و هنری فاخر کشورمان که قدمتی دیرینه در تمدن دارد همت گماریم.

وی از بخش‌های مختلف معاونت امور هنری از جمله دفتر موسیقی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و ... بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های مختلف این بخش‌ها قرار گرفت.

در بخشی از این بازدید حمید قبادی مشاور معاون امور هنری و دبیر کارگروه مد و لباس از راه اندازی بزرگترین مرکز عرضه لباس اسلامی خبر داد.

در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید علی مراد خانی معاون امور هنری وزیر ارشاد و مدیران بخش های مختلف معاونت امور هنری جنتی را همراهی می‌کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها