امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9417
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 87
محمد سراج امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: شعار سال یک پایه منطقی و عقلایی دارد که با توجه به شرایط کشور و اردوگاه نظام، بسیار ...

محمد سراج امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: شعار سال یک پایه منطقی و عقلایی دارد که با توجه به شرایط کشور و اردوگاه نظام، بسیار منطقی انتخاب شده است.

وی ادامه داد: شعار حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به این جهت انتخاب شده است که هم مشکلات داخلی و هم بخشی از مشکلات خارجی را حل کرده و بعضی از نقشه‌های پلید دشمن را خنثی می‌کند.

رئیس سازمان بسیج ادارات کشور تصریح کرد: شاید این سئوال ذهن تعدادی از افراد را به خود مشغول کند که علت دشمنی‌های نظام سلطه با انقلاب اسلامی چیست یا اینکه چرا آمریکا و نظام سلطه از اول انقلاب با ما سر دشمنی داشته‌اند.

سراج گفت: اگر پاسخ سئوال‌های بالا را بدانیم در فهم بعضی موضوعات سیاسی به ما کمک کرده و می‌توانیم موضوعات را به درستی تجزیه و تحلیل کنیم.

وی ادامه داد: عده‌ای در جواب به این سؤال‌ها می‌گویند، علت دشمنی نظام سلطه با ما این است که ما دنبال علوم و فنون ممنوعه رفته‌ایم، اما از ابتدای انقلاب که ما دنبال ژنتیک، نانو و انرژی هسته‌ای نبوده‌ایم بلکه با نهضت علمی‌ که مقام معظم رهبری فرموده‌اند بیش از 12 سال است که دنبال دستیابی به علوم و فنونی از این قبیل هستیم.

رئیس سازمان بسیج ادارات کشور بیان کرد: عده‌ای می‌گویند دلیل دشمنی نظام سلطه با نظام جمهوری اسلامی ایران به خاطر چاه‌های نفت ماست که باید گفت،به طور قطع آیا آنها هزینه منفعتی ندارند، آیا به هزینه‌هایشان نمی‌اندیشند و این دلیل خوبی نمی‌تواند باشد و اگر بعضی از افراد فکر کنند علت دشمنی با ما نفت ماست، ساده‌انگاری و کوته‌نظری کرده‌اند.

سراج ادامه داد: برخی از افراد نیز درباره علت دشمنی نظام سلطه با نظام مقدس جمهوری اسلامی معتقدند، ما برای گروه‌های جهادی نهضت‌های اسلامی کمک کار آنها هستیم اما مگر ما چقدر کمک کرده‌ایم یا اینکه مگر ما کمک مادی داریم.

وی تصریح کرد: علت اصلی و مهم خصومت دولت‌های غربی با نظام جمهوری اسلامی را فقط باید از کلام امام خمینی(ره) و از کلام دشمنان درک کرد.

رئیس سازمان بسیج ادارات کشور یادآور شد: ریچارد نیکسون، رئیس جمهور آمریکا در سال 1359 بیان کرد، انقلاب امام خمینی (ره) خطرناکترین دشمن تاریخ و تمدن غرب است.

سراج با اشاره به اینکه ریگان وزیر خارجه نیز گفته است، انقلاب اسلامی از کمونیست شوروی خطرناک‌تر است، افزود: آنها بنا داشتند سال 2000 را جشن بگیرند و معتقد بودند در این سال نظام‌های لیبرال از هم می‌پاشد پس برای سال 2000 تدارک دیده بودند که این سال را پایان تاریخ اسلام اعلام کنند.

وی ادامه داد: دشمن بنا داشت با این تفکر که در همه کشو‌رهای دنیا و در تمامی فرقه‌ها، نظام کلیسایی که مردم انتخاب می‌کنند نظام غربی باشد اما دو دهه قبل از آن دو اتفاق بزرگ انقلاب اسلامی و انقلاب فرهنگی رخ داده بود.

رئیس سازمان بسیج ادارات کشور گفت: انقلاب اسلامی نه تنها در جهان به وجود آمد که حتی در تمامی انقلاب‌ها هم انقلاب کرد.

سراج با اشاره به انتخابات برگزار شده در بعضی از کشورها یادآور شد: حدود 60 درصد مردم سوریه دو سال پیش به قانون اساسی رأی دادند و همچنین در یمن تنها معاون عبدالله صالح 15 درصد آراء مردم را به خود اختصاص داد اما بلافاصله آمریکا او را تایید کرد و حالا انتخابات ایران اسلامی را قبول ندارند.

وی اضافه کرد: یکی از دانشمندان غربی گفته است، علت درگیری اسلام با غرب این است که مادامی که اسلام، اسلام و غرب، غرب باشد این درگیری ادامه دارد و یکی باید آقا و دیگری نوکر باشد و بین باطل و حق دچار مشکل شده‌ایم.

رئیس سازمان بسیج ادارات کشور با اشاره به فرمایشات امام راحل در سالگرد کشتار خونین بیت‌الله الحرام، افزود: آمریکا و شوروی تا کی و تا کجا ما را تحمل می‌کند و به طور قطع تا زمانی که آنها آقا و ما نوکر باشیم ما را قبول می‌کنند.

سراج ادامه داد: در عالم غرب می‌گویند ما از دماغ فیل افتاده‌ایم و در جهان، برتر از همه هستیم و این همان ایده هیتلر است که می‌گوید قوم برتر نژاد آلمانی است.

وی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) که فرمودند، ما انقلاب را صادر می‌کنیم، تصریح کرد: ریشه انقلاب، شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی است و تمام صداها و تلاوت‌های دشمن این بود که انقلاب از بین برود اما امام فرمودند ما انقلاب را صادر می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج ادارات کشور با بیان اینکه فتنه 88 دامی بیش نبوده است، بیان کرد: دشمنان با جنگ نتوانستند ما را شکست دهند و از همان مسیر انقلاب هم شکست خوردند و چنانکه در بعضی کشورها توطئه‌های خود را تست کرده بودند قصد داشتند که این بار این توطئه‌ها را در ایران پیاده کنند.

سراج ادامه داد: اگر نظام اسلامی توانست به توفیقاتی بس گرانمایه از قبیل فناوری نانو، انرژی هسته‌ای و ژنتیک برسد به خاطر این است که این نظام برگرفته از دین مبین اسلام است.

وی افزود: در چنین شرایطی که دشمن هم شاهد وضعیت خود و هم شاهد وضعیت ماست آیا باز هم درست است که غرب می‌گوید، ابر قدرتی مثل آمریکا وجود ندارد، پس آمریکایی که می‌گفت، ای مردم دنیا شما هم باید با ما باشید اکنون شکست خورده‌ای بیش نیست در حالیکه با خفت و خاری از سرزمین عراق بیرون رفت و همچنین در افغانستان بیش از پنج هزار کشته داد.

رئیس سازمان بسیج ادارات کشور گفت: انتخابات ریاست جمهوری ایران مظهر بسیار مهمی است و همیشه پدیده‌ساز بوده است و در انتخابات امسال باید شاهد خلق حماسه جدید باشیم تا بتوانیم تمام نقشه‌های پلید دشمن را خنثی کنیم.
انتهای پیام/69017 /غ40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها