امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 94177
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۲۳
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، در نخستین جلسه اتاق فکر فرهنگیان نخبه که یکشنبه شب برگزار شد، اعضا به ارائه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، در نخستین جلسه اتاق فکر فرهنگیان نخبه که یکشنبه شب برگزار شد، اعضا به ارائه دیدگاه‌های خود و بحث و بررسی مسائل و مشکلات موجود در آموزش و پرورش استان و شهرستان زنجان پرداختند.

مدیر آموزش پرورش ناحیه 2 زنجان در آغاز این برنامه با اشاره به استقبال مناسب فرهنگیان از اجرای این طرح، اظهار داشت: این طرح از این پس به صورت ماهانه ادامه خواهد یافت.

حسن مظفری با اشاره به اینکه باید معلمان به عنوان بازوی مشورتی در تصمیم‌گیریهای آموزش و پرورش حضوری فعال داشته باشند، اعلام کرد: نباید نخبگان علمی در ادارات فراموش شوند.

این مسئول با بیان اینکه باید این افراد در آموزش و پرورش حضوری پر رنگ‌تر پیدا کنند، تصریح کرد: باید این افراد را در تصمیم‌گیریهای کلان سهیم کنیم.

وی با بیان اینکه استقبال معلمان نخبه از این طرح بسیار چشمگیر بوده، عنوان کرد: این اتاق فکر با برنامه‌ریزی بیشتر و با قدرت فراوان به کار خود ادامه خواهد داد.

مدیر آموزش پرورش ناحیه 2 زنجان با اشاره به اینکه حضور این افراد باعث برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده در آموزش و پرورش می‌شود، اضافه کرد: این افراد می‌توانند در مباحث مختلف حضور یافته و ارائه نظر و پیشنهاد کنند.

مظفری با بیان اینکه در این جلسه 40 معلم نخبه حضور دارند، خاطرنشان کرد: همه این افراد یا دارای مدرک دکتری بوده و یا در این پایه مشغول به تحصیل هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه برای برگزاری این اتاق فکرها اساسنامه‌ای نوشته خواهد شد، عنوان کرد: این افراد در تمام تصمیمات آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان تاثیرگذار خواهند بود.

وی در پایان با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی از طریق خود مجموعه و با همراهی معلمان، تاثیر بسزایی در استقبال از طرح‌ها دارد، اعلام کرد: با این نحوه برنامه‌ریزی نواقص موجود در تصمیمات اداری نیز رفع می‌شود.
انتهای پیام/73009/گ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها